Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто швидкий усереднювальний пристрій, який використовується як згладжувальний фільтр під час вимірювання середньовипрямленого значення змінної напруги. Наведено аналіз статичної похибки та коефіцієнта пульсацій вихідної напруги пристрою, зумовлених скінченністю часу At замикання ключа схеми вибірки і запам’ятовування. In this paper averaging device is searched. This device is used as smoothing filter at measuring the mean rectified value of alternative voltage. Static error and riffle coefficient of output voltage of the device, caused by finiteness of the time At of key closing in the sampling and memorizing circuit, are analysed.

Семенистий К. Аналіз точності усереднювального пристрою для вимірювальних приладів випростувальних систем / Костянтин Семенистий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 169–174. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review