Thumbnail Image

Розглянуто заходи з запобігання виробничого травматизму, що викладені в наказі МНС України № 312. Проведено рангування їх коефіцієнтів за певними ознаками залежно від його значення: ефективності, обов’язковості, можливості, тривалості реалізації. Отже комплексно оцінюємо впровадження кожного заходу з метою оптимізації планування. The row of the facilities of the prevention production traumatic, which is specified in order ministry of internal affairs № 312. It is organized division of these factors on determined sign depending on their importance’s: efficiency, obligations, possibility, time of realization. Thereby we give complex estimation to introduction of each facility for the reason optimization of the planning.

виробничий травматизм, пожежно-рятувальні підрозділи, production traumatism, fire-rescue subsections

Білінський Б. О. Математична модель заходів з запобігання виробничого травматизму у пожежно-рятувальних підрозділах під час ліквідації надзвичайних ситуацій / Б. О. Білінський, О. А. Гаврилко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 18–21. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review