Розроблено уточнений розрахунковий метод визначення меж вогнестійкості несучих залізобетонних конструкцій на основі параметрів їх напружено-деформованого стану під час пожежі, визначених методом кінцевих елементів. Визначено параметри математичних моделей, що застосовуються, за яких метод має найбільшу ефективність. The specified calculation method of determination of limits of fire-resistance of bearing reinforced concrete constructions is developed, on the basis of parameters of their tensedeformed state during a fire, certain by the finite elements method. The parameters of the used mathematical models at which a method has most efficiency are certain.

залізобетонні конструкції, вогнестійкість, reinforced concrete constructions, fire-resistance

Поздєєв С. В. Розробка уточненого розрахункового методу для визначення межі вогнестійкості несучих залізобетонних конструкцій / С. В. Поздєєв, А. Д. Левченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 264–269. – Бібліографія: 7 назв.