Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто електромагнітний метод пошуку і обстеження підземних комунікацій. Вивчено вплив на результат вимірювань електромагнітних полів паралельних комунікацій. Наведені формули для обчислення співвідношення сигнал / завада при абсолютних та диференційних вимірюваннях. Числовими розрахунками підтверджена ефективність диференційного методу і описана структурна схема мікрокомп’ютерного пристрою для його реалізації.

Драбич П. Оцінка завадостійкості електромагнітних пошуково-вимірювальних систем при абсолютних та диференційних вимірюваннях / П. Драбич, О. Драбич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 398 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – C. 65–72. – Бібліографія: 9 назв.