Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглянуто українські періодичні видання Галичини кінця ХІХ – першої третини ХХ століття як одне з важливих джерел дослідження діяльності Українського педагогічного товариства «Рідна школа». The article deals with Ukrainian periodicals of Galicia at the end of the nineteenth century - in the first third of the twentieth century that is one of the important sources of research of the Ukrainian educational society “Ridna shkola” ("Native School") activity.

Галичина, «Рідна школа», Українське педагогічне товариство, національне виховання, національна свідомість, часопис, джерельна база, бібліотечна справа, бібліографія, Galychyna, «Ridna shkola» («Native School»), Ukrainian Pedagogical Society, national education, national consciousness, magazine, source base, library science, bibliography

Плитус О. С. Періодичні видання Галичини 1881 - 1939 рр. як важлива джерельна база дослідження бібліотечно-бібліографічної діяльності товариства «Рідна школа» / О. С. Плитус // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 274-285. - Бібліографія.

Endorsement

Review