Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Виведено математичну модель системи підігріву природного газу на автоматизованих газорозподільних станціях. Наведено дослідження отриманої моделі та її порівняння з експериментальними даними. Mathematical model of natural gas heating system applied in automated gas distributing stations is presented in the paper. The derivation sequence of the mathematical model and it’s comparison with experimental data are given in the paper.

математична модель, система підігріву

Федоришин Р. М. Моделювання системи підігріву природного газу на автоматизованих газорозподільних станціях / Р. М. Федоришин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 22–34. – Бібліографія: 11 назв.