Розглянуто питання правового регулювання будівельної галузі Союзу РСР (норми житлового та промислового будівництва, соціальне страхування та професійне навчання будівельних робітників тощо) на завершальному етапі першої п’ятирічки.
The article focuses the by-laws that regulated construction works in USSR (industrial and residential infrastructure, social security and training for construction workers etc) at the beginning of the first Five-year plan.
Рассматриваются вопроcы правового регулирования строительной отрасли СССР (нормы жилищного и промышленного строительства, социальное страхование и профессиональное обучение строительных рабочих и пр.) на завершающем этапе первой пятилетки.

законодавство СРСР, будівельне право, норми житлового будівництва, правове регулювання міської забудови, : legislation of USSR, construction law, housing loans, regulation for city planning, законодательство Союза ССР, строительное право, нормы жилищного строительства, правовое регулирование городской застройки

Макарчук В. С. Радянське будівельне право – час становлення (1928–1932 рр.) (Ч. 2. Завершальний етап першої п’ятирічки) / В. С. Макарчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № Випуск 23. — С. 51–58.