Thumbnail Image

Розглянуто проблему енергетичного потенціалу сонячної енергетики. Вказано фактичну структуру сукупного споживання первинної енергії в Україні за роки її становлення як незалежної держави, а також загальний, технічний та економічний потенціал сонячної енергії по областях України. Наведено переваги використання сонячних установок та доцільність використання сонячного енергетичного потенціалу на території України. Вказано найперспективніші сьогодні напрями використання сонячної енергії.This article is devoted to the issue of the energy potential of solar energy. Specified the actual structure of total primary energy consumption in Ukraine during the years of its establishment as an independent state, as well as general, technical and economic potential of solar energy in regions of Ukraine. An advantage of the sun setting and the feasibility of using solar energy potential in Ukraine. You have entered the most promising at present trends of solar energy.

енергоефективність, сонячна енергія, енергозбереження, solarenergy, energyefficiency, energysaving

Возняк О. Т. Енергетичний потенціал сонячної енергетики та перспективи його використання в Україні / О. Т. Возняк, М. Є. Янів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 7–10. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review