На теоретической платформе проблемного картографирования и геоинформационного моделирования предложено объединить муниципальную и рекреационную сферы деятельности в единой ГИС. Практическая реализация осуществлена на примере рекреационного объекта Украинских Карпат в ходе выполнения пилотного проекта по программе I NTERREG III В -CADSES. It is proposed to unite the municipal and recreational spheres of activity in one GIS based on theoretical platform of problem mapping and geo-informational modeling. Practical implementation is performed as a pilot-project in the I NTERREG III В -CADSES program on a recreational object in the Ukrainian Karpathians.

Дорожинський О. Геоінформаційні технології в реалізації завдань муніципальної влади і рекреаційної діяльності / О. Дорожинський, І. Колб, О. Дорожинська // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 68. – С. 60–65. – Бібліографія: 4 назви.