Структурні зміни в пропозиції праці

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аргументовано тенденції зростання рівня освіти і професійної кваліфікації працівників у Польщі та показана позитивна динаміка зайнятості в пріоритетних сферах сектора послуг, таких як торгівля, транспорт, фінанси, страхування, освіта, охорона здоров’я тощо. Tendencies of increasing of an educational level and professional qualification of workers in Poland are argued in the article. Positive dynamics of engagement in priority sphere of services, such as trade, transport, finance, insurance, derivation, public health services and so forth.

Патора Р. Структурні зміни в пропозиції праці / Р. Патора // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С.205 209–. – Бібліографія: 8 назв.