Фактори впливу на розвиток малого підприємництва Львівщини

Thumbnail Image

Розглянуто взаємозалежність між обсягом виручки малих підприємств Львівщини, з одного боку, і вартістю комерційного банківського кредиту та рівнем безробіття, – з іншого. Показано, що існує чітка кореляція між рівнем розвитку малого бізнесу та вартістю банківського кредиту. The dependence between a level of development of small business in Lviv region and price of commercial bank credits and level of uniployment is considered. It is shown that essential correlation exits between a level of development of small business and price of commercial bank credits.

Львівщина, малі підприємства

Буряк П. Ю. Фактори впливу на розвиток малого підприємництва Львівщини / П. Ю. Буряк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 34–39. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review