Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано елементи системного підходу до регулювання конкурентоспро¬можності промислової продукції, зокрема визначено завдання та методи забезпечення конкурентоспроможності продукції в координатах економічного циклу життя продукції. In the article is determined the elements of approach of the systems are to adjusting of competitiveness of industrial products, in particular certainly task and methods of providing of competitiveness of products in the co-ordinates of economic cycle of life of products.

конкурентоспроможність продукції, продукція промислового призначення, економічний цикл життя продукції, системний підхід, competitiveness of products, products of the industrial setting, economic cycle of life of products, approach of the systems

Лісовська Л. С. Системний підхід до регулювання конкурентоспроможності продукції промислового призначення / Л. С. Лісовська, Н. І. Ніронович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 203–209. – Бібліографія: 2 назви.