Роль туристичної галузі як пріоритетного напрямку розвитку економіки України

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Удосконалено поняття банкрутства підприємства на підставі зазначення, що кредитор не завжди отримує повне відшкодування боргів у результаті застосування процедури банкрутства. На основі аналізу існуючих підходів до виділення причин банкрутства підприємств дістала подальший розвиток класифікація причин банкрутства підприємства, що дасть можливість адекватніше обирати методи попередження банкрутства. In the research the author improved the meaning of enterprises bankruptcy through underlined that creditor not always got the full benefits of debts be the process of bankruptcy procedure. By the analysis of approaches of elucidation of bankruptcy reasons thaws elaborated better classification of bankruptcy reasons that allow more adequate to chose of methods to avoid of corporate bankruptcy.

Барвінська Є. С. Роль туристичної галузі як пріоритетного напрямку розвитку економіки України / Є. С. Барвінська, М. М. Біль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 53–58. – Бібліографія: 5 назв.