Причини та умови виникнення адміністративних правопорушень серед дітей

Видавництво Львівської політехніки

Розглядаючи питання дослідження загальної теорії причин та умов адміністративних правопорушень, проаналізовано детермінанти правопорушень неповнолітніх. Обґрунтовано пропозиції щодо вдосконалення діяльності органів і служб у справах дітей. The article deals with the study of the general theory of causes and conditions of administrative offences. Determinants of juvenile delinquency are analyzed. The suggestions for improving the activity of children bodies and services are proved. Статья посвящена вопросам исследования общей теории причин и условий административных правонарушений. Проанализированы детерминанты правонарушений несовершеннолетних. Обоснованы предложения по совершенствованию деятельности органов и служб по делам детей.

причини та умови виникнення адміністративних правопорушень, діти, неповнолітні особи, профілактика правопорушень, органи і служби у справах дітей, causes and conditions of administrative offences, children, minors, prevention of delinquency, children bodies and services, причины и условия возникновения административных правонарушений, дети, несовершеннолетние, профилактика правонарушений, органы и службы по делам детей

Лесько Н. Причини та умови виникнення адміністративних правопорушень серед дітей / Н. Лесько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 14–19. – Бібліографія: 15 назв.