Побудова концептуальної моделі забезпечення якості навчального процесу ВНЗ

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблему побудови концептуальної моделі забезпечення якості навчального процесу ВНЗ. Проведено системний аналіз фактичних реалізацій процесу життєвого циклу навчального процесу у ВНЗ України. Запропоновано необхідну та достатню кількість показників якості системи управління якістю навчального процесу ВНЗ. This paper considers the problem of constructing a conceptual model of university education process. A systematic analysis of the educational process lifecycle’s actual realizations in universities of Ukraine is assayed. It makes possible to propose the necessary and sufficient number of quality management system’s indicators of university education process.

quality management system, the educational process, a conceptual model, система менеджменту якості, навчальний процес, концептуальна модель

Малишкіна К. С. Побудова концептуальної моделі забезпечення якості навчального процесу ВНЗ / К. С. Малишкіна, А. Б. Єгоров, Н. В. Штефан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 769 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 412–418. – Бібліографія: 7 назв.