Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто структурно-алгоритмічний метод корекції похибок програмно-керованих калібраторів. Запропонований метод дасть змогу підвищити метрологічну надійність калібраторів і сприятиме підвищенню достовірності вимірювань у промисловості. Strucnureі algorithmic metod of program-managed calibrator error correction is under consideration. The proposed method enables us to improve calibrators metrological realiability and eneourages the increase of industrial measuring autenticify.

корекція похибок, калібратори

Cтруктурно-алгоритмічний метод корекції похибок програмно-керованих калібраторів електричних величин / М. М. Микийчук, П. Г. Столярчук, В. О. Яцук, Ю. С. Коваленко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 92-94. – Бібліографія: 4 назви.