Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень впливу виду середовища на процеси взаємодії між компонентами захисних покрить під час нагрівання до температури 1473К. The results of investigations of environmental type influence on the process if cooperation among components of protective covering in case of heating them to the temperature 1473K is depicted in this article.

Зміна фазового складу та структури захисних покриттів під час нагрівання у середовищі аргону та азоту / І. В. Ємченко, М. М. Гивлюд, Ю. В. Гуцуляк, Т. Б. Юзьків, О. В. Коваленко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 116–119. – Бібліографія: 3 назви.