Аналіз динаміки та умов стійкості дискретних моделей коливних систем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано підхід до побудови універсальної моделі дискретної коливної системи, яка має широкий спектр динамічних режимів. Отримані аналітичні оцінки амплітуди та частоти гармонічних та квазігармонічних коливань, які апробовані для широкого класу функцій, що використовуються при побудові моделі. Встановлені необхідні та достатні умови стійкості виявлених режимів. Approach to construction of universal model of the discrete oscillation system which own the wide spectrum of the dynamic modes is offered. Analytical estimations of amplitude and frequency of vibrations harmonic and quasi-harmonic, and which are approved for the wide class of functions, that are used for construction of model, are got. Set necessary and sufficient terms of stability of the exposed modes.

Заяць В. М. Аналіз динаміки та умов стійкості дискретних моделей коливних систем / В. М. Заяць // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 132–142. – Бібліографія: 9 назв.