Модель фахової системи стандартизації

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано формалізацію системи стандартизації у вигляді імітаційної моделі з критерієм оптимізації – мінімумом витрат на створення її і функціонування.
In the given article the formalization of the system of standardization is presented as a simulation model with the criterion of optimization – minimum of expenditures on its creation and functioning.
Представлено формализацию системы стандартизации в виде имитационной модели с критерием оптимизации – минимум затрат на ее создание и функционирование.

Столярчук П. Модель фахової системи стандартизації / Петро Столярчук, Сергій Казанцев // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 198–200.

Endorsement

Review