Категорії і процеси трансформації власності в Україні

Розглянуто проблему зміни форм власності в Україні, виділено основні категорії цього процесу та їхні ознаки. Уточнено поняття приватизації, роздержавлення, реприватизації, денаціоналізації, деприватизації, їх спільні та відмінні риси. Здійснено класифікацію категорій процесів трансформації власності за певними ознаками. In this article it was investigated the problem of change properties form in Ukraine. There are pick out main categories of this process and its signs in the article. The authors have clarified ideas, such as privatization; restate property, reprivatization, denationalization, deprivatization – the common and different traits around them. There is made classification of some terms of properties transformational processes for some evidence.

Алєксєєв І. В. Категорії і процеси трансформації власності в Україні / І. В. Алєксєєв, О. І. Познякова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 12–17. – Бібліографія: 10 назв.