Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття містить дослідження можливостей раціонального використання фінансових ресурсів основних фінансових джерел автотранспортних підприємств для оновлення рухомого складу; в контексті викладеного розкриваються особливості підприємств таксомоторного обслуговування пасажирів. Пропонуються для практичного використання критерії конкурентопридатності транспортних засобів таксомоторних парків. The article contains researches of possibilities of rational using of financial resources from main financial sources of autotransport’s corporations for renewing of vehicles; in the context of material, the article clears the peculiarities of passan- gers’s taxi-service. There is a number of usefull criterias to evaluate of competitivness of taxi transports suggested in the article.

Ярошевич Н. Б. Раціональне використання фінансових ресурсів для оновлення рухомого складу таксомоторних парків / Н. Б. Ярошевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 234–238. – Бібліографія: 3 назви.