Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Наведена методика якісної оцінки рівня зернограничної енергії за результатами аналізу глибини рівчаків іонно-плазмового травлення покращувальних сталей. Показано зростання площі границь зерен з високим рівнем енергії в сталі 60С2 після окрихчувальної обробки, що підвищує її схильність до інтеркристалітного руйнування.

Кузін О. Використання іонно-плазмового травлення для аналізу структурно-енергетичного стану внутрішніх поверхонь поділу / Олег Кузін, Тетяна Мещерякова, Сергій Беспалов // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 73–76.