Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються питання синтезу імітаційних моделей гібридних функціональних перетворювачів для систем автоматики. Розроблені моделі дозволяють досліджувати роботу перетворювачів у статичних режимах, оцінювати результат та похибку перетворення. Адекватність моделей досягається застосуванням об'єктно-орієнтованого аналізу на етапі проектування, коректними математичними моделями окремих модулів та використанням об'єктно-орієнтованої багатопотокової технології програмування. The article is given up to computer simulation practice of hybrid functional converters for automation systems. The designed models permit to analyze a functioning of hybrid functional converters in static modes and evaluate the conversion result and error. The adequacy of converters simulation is reached by object-oriented analysis of converters functioning, correct units models and multithread programming.

Гордійчук Р. А. Імітаційна модель гібридного функціонального перетворювача з частотною модуляцією сигналів / Р. А. Гордійчук, В. Б. Дудикевич, З. Р. Мичуда // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 475 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 45–53. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review