Цілі фінансового менеджменту і принципи їх формування

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На підставі огляду літературних джерел уточнено систему цілей підприємства у сфері фінансового менеджменту і принципи її формування. За результатами проведеного дослідження обґрунтовано, що основною ціллю фінансового менеджменту є максимізація прибутку підприємства. In article on the grounds of review of the literary sources is advanced system integer enterprises in sphere of financial management, and principles of her its shaping. On result of the called on study is motivated by that main purpose of financial management there is maximization arrived enterprises.

Князь С. В. Цілі фінансового менеджменту і принципи їх формування / С. В. Князь, В. А. Фльорко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 48–57. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review