Особливості діагностики банкрутства підприємств

Запропонована класифікація причин, які зумовлюють банкрутство підприємств, описана система експрес-діагностики та фундаментальної діагностики банкрутства. Крім того, подані мета, завдання та методи проведення діагностики банкрутства підприємств. The paper presents a classifications of circusmstances leading a bankruptcy; as well as a discription of a system of express-diagnostics and a fundamental-diagnostics of bankruptcy. In additional the aim of bankruptcy diagnostics its realisation. The diagnostic methods of an enterprise bankruptcy are suggested.

Гук О. В. Особливості діагностики банкрутства підприємств / О. В. Гук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 45–49. – Бібліографія: 2 назви.