Ринкова турбулентність як нова реалія для формування ринкової стратегії фірми

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначено поняття ринкова турбулентність. Наведено фактори вимірювання рівня турбулентності. Запропоновано застосовувати один з основних видів поведінки організації: протистояння, протидія чи адаптація з метою подолання ринкової турбулентності. Визначено дії у разі вибору організацією одного з типів поведінки. The essence of the notion of market turbulent. Factor of turbulent measure are given. The main kinds of behavior of the organization are suggested to use: contrasting, counteraction, adaptation for the overcoming of the market turbulent. Action in a case of a choice of the one of type behavior is fixed.

Дорошкевич К. О. Ринкова турбулентність як нова реалія для формування ринкової стратегії фірми / К. О. Дорошкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 229–233. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review