2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати експериментальних досліджень функції перетворення гідродинамічного витратоміра, що використовується в лічильнику тепла.
In work are represented the results of experimental researches of function of transformation of hydrodynamic flow meter, wich is used in the heat meter.
Приведены результаты экспериментальных исследований функции преобразования гидродинамического расходомера, который используется в счетчике тепла.

Кулик О. Експериментальне дослідження функції перетворення вимірювача витрати гідродинамічного типу на рідинних теплоносіях / Олена Кулик, Михайло Дорожовець // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 80–84.

Endorsement

Review