Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

By using the metric approach we study the problem of classical well-posedness of a two-point nonlocal boundary value problem for one class partial systems of linear differential equations of the high order with variable coefficients in a tube domain. На основі метричного підходу досліджено питання про класичну коректність задачі з нелокальними двоточковими умовами для деякого класу систем лінійних рівнянь з частинними похідними і змінними коефіцієнтами у циліндричній області.

Гой Т. П. Задача з нелокальними умовами для одного класу систем рівнянь з частинними похідними зі змінними коефіцієнтами / Т. П. Гой // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 73–79. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review