Алгоритм визначення статичної стійкости виконавчих асинхронних моторів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано метод розрахунку статичної стійкости виконавчих асинхронних моторів на основі побудови моделі чутливости до початкових умов. Стійкість періодичного розв’язку визначають власні числа матриці монодромії. Рівняння періодичности розв’язують ітераційним методом Ньютона. Досліджено два усталені стани – стійкий і нестійкий. There is proposed the method of computation of static stability of actuating induction motors having gone all over for the model of sensitivity to initial conditions. The stability of steady-state is determined by eigenvalues of monodromy matrix. The purpose equations are solved by iteration Newton’s method. There are investigated two steady-state processes – stable and unstable.

Чабан В. Й. Алгоритм визначення статичної стійкости виконавчих асинхронних моторів / В. Й. Чабан, З. Ю. Гоголь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 71–76.