Наведено результати експериментального визначення нижчої власної частоти панелі тришарового антенного рефлектора з дискретним комірчастим заповнювачем. Заповнювач і зовнішні шари виготовлено з алюмінію. Показано зовнішній вигляд рефлектора, що кріпиться за основу на столі вібростенда через перехідник, котрий імітує посадочне місце антени. Викладено штатні навантаження і час випробування. Описано методику проведення експериментів. Подано аналіз результатів і висновки. The results of experiments by definition of the first own frequency of the panel design with discrete cellular filler are shown. The filler and the external layers are made of Al. On (fig. 1.) appearance design is given, that fastens at a basis on a table of stend through an adapter, that simulates a landing place of aerial, in the table 1 regular loadings and time of test are given. The technique of experiments is described. The duration analysis of results and conclusions.

Завірохін М. І. Експериментальне визначення нижчої власної частоти панелі тришарового антенного рефлектора / М. І. Завірохін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 131-133. – Бібліографія: 3 назви.