Кафедра архітектурних конструкцій. Історія та перспективи

Видавництво Львівської політехніки

Стаття присвячена історії, освітній і науковій діяльності кафедри архітектурних конструкцій інституту архітектури Національного університету «Львівська політех¬ніка», перспективам її розвитку та роботі науково-дослідної лабораторії НДЛ-31, яка функціонує при кафедрі. The article is dedicated to the educational and scientific history of the department of architectural constructions of the Architectural Institute of Lviv National Polytechnic University, the perspectives of its development and conduction of the scientific-researching laboratory SRL -31, which works under the department.

Архітектурні конструкції, архітектурне енергозбереження, архітектурне матеріалознавство, Architectural constructions, architectural energy efficiency, architectural materials technology

Кінаш Р. І. Кафедра архітектурних конструкцій. Історія та перспективи / Р. І. Кінаш, Л. О. Шулдан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 674 : Архітектура. – С. 307–318. – Бібліографія: 15 назв.