Thumbnail Image

Розглянуто механізм відновлюваного фінансування енергоефективних проектів для бюджетних установ, який дозволяє залучати зовнішні кредитні ресурси під їх реалізацію; наведено і обґрунтовано етапи створення та реалізації механізму відновлюваного фінансування. In this article considered mechanism of revolving financing of energy efficiency projects for budget institutions, which gives an ability to engage in external credit resources for it's realization; also listed and proved stages of creation and realization of revolving financing mechanism.

Копець Г. Р. Впровадження механізму відновлюваного фінансування енергоефективних проектів для бюджетних установ / Г. Р. Копець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 99–104. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review