Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено динамічну модель телескопа з врахуванням особливостей реального об’єкта керування. Синтезовано динамічний функціональний аналог на основі розробленого алгоритму керування навантажувальною машиною стенда для імітації реального моменту навантаження та моменту інерції телескопа. У середовищі MATLAB/Simulink проведено математичне моделювання динамічної моделі телескопа. The dynamic model of telescope is developed taking into account the real control object features. A dynamic functional analogue is synthesized on the basis of the developed control algorithm by the stand loading machine for the imitation of the real telescope loading moment and telescope inertia moment. The mathematical simulation of telescope dynamic model in the MATLAB/Simulink is conducted.

Щур І. З. Імітатор статичного і динамічного навантажень у стенді для дослідження електроприводів телескопа / І. З. Щур, В. М. Журкіна, М. В. Черепаняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 112-117. – Бібліографія: 8 назв.