Адаптація веб-сайта університету до нових вимог користувачів WWW

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

В роботі обґрунтована важливість адаптивного дизайну для веб-сайтів університетів та описано такий дизайн на прикладі нового веб-сайта Львівської політехніки. The work proves the importance of responsive web design for university websites and describes such a design using the new website of Lviv Polytechnic National University case study.

веб-сайт, адаптивний дизайн, використовність, веб-розробка, website, responsive web design, usability, web development

Адаптація веб-сайта університету до нових вимог користувачів WWW / Олександр Березко, Павло Жежнич, Христина Зуб, Лілія Ковалик // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 29–32. – Бібліографія: 5 назв.