Розглядаються основні принципи та алгоритми вимірювання енергетичних параметрів сигналів, які базуються на їх малохвильовому перетворенні Наводяться результати моделювання процесу вимірювання активної потужності І малохвильовим перетворенням сигналів. Рассматриваются основные принципы и алгоритмы измерения энергетических параметров сигналов, которые базируются на их маловолновом преобразовании Приведены результаты моделирования процесса измерения активной мощности с маловолновым преобразованием сигналов. The basic strategy and algorithms of measurement of signals energy parameters using the wavelet transform have been presented in this article. Process simulation results of active power measurement from wavelet transform have been shown.

Наконечний Р. Вимірювання енергетичних параметрів сигналів на основі іх малохвильового перетворення / Р. Наконечний // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 7–15. – Бібліографія: 5 назв.