Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто історію боротьби за єдність і державність українського народу, яка знайшла своє втілення в Акті злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки, причини та події, що перешкоджали цьому. In the present diploma paper there was considered the history of the fight for the unity and independence of Ukrainian nation which resueted in Act of Unity of Westeru-Ukr. National Republic with Ukr. National Republic. There were also discussed the causes and events that prevented the creation of the Unity.

Зінкевич Ю. І. Акт злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки – перший крок до створення єдиної самостійної Української держави / Ю. І. Зінкевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 268–271. – Бібліографія: 7 назв.