Алґоритми згортання і розгортання формул абстрактних алгоритмів

Подано означення процесів згортання, розгортання й адаптації формул алґоритмів. Наведено алґоритм комп’ютерної адаптації формул алґоритмів. Синтезовано, мінімізовано, побудовано математичну модель і досліджено алґоритм адаптації базового знака операції. Наведено моделі алґоритмів згортання і розгортання формул алґоритмів. Показана верифікація розроблених алґоритмів.Determination of processes of rolling up, development and adaptation of formulas of algorithms is described. The algorithm of adaptation of formulas of algorithms is resulted. It is synthesized, it is minimized, a mathematical model and probed algorithm of adaptation of base sign of operation is built. The models of algorithms of rolling up and development of formulas of algorithms are resulted.

процеси згортання, розгортання і адаптації формул алґоритмів, processes of rolling up, development and adaptation of formulas of algorithms

Василюк А. С. Алґоритми згортання і розгортання формул абстрактних алгоритмів / А. С. Василюк, Т. М. Басюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 37-45. – Бібліографія: 7 назв.