Thumbnail Image

Досліджено можливість вимірювання параметрів високоомних трикомпонентних комплексних опорів у діапазоні частот методом зміщення системи координат за складовими струму. Исследована возможность измерения параметров высокоомных трикомпонентных комплексных сопротивлений в диапазоне частот методом смещения системы координат по току. The high complexе three-elements resistance parameters in a range of frequencies by the coordinates system displacement method on the current components is investigated.

Грибок М. Вимірювання параметрів високоомних трикомпонентних комплексних опорів методом зміщення системи координат за струмом / М. Грибок // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 69. – С. 26–34. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review