Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті висвітлено роль оборонних укріплень міста рогатин їх збереженість та вплив на формування та зміну житлової забудови міста Рогатин. In the article the role of the defensive strengthening of city of rogatin is reflected their stored and influence on forming and change of housing building of city of Rogatin.

оборонні елементи, житлова забудова, defensive elements, residential buildings.

Ясінський М. Оборонні елементи в структурі міста Рогатин та їх вплив на розвиток житлової забудови / Максим Ясінський // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 154–157. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review