Напрямки стимулювання інноваційної діяльності

Проаналізовано стан джерел фінансування інноваційної діяльності і наведено шляхи їх поповнення. Висвітлено необхідність створення інфраструктури інноваційного підприємництва. Розглянуто низку заходів щодо стимулювання інноваційної діяльності в Україні. In this article the sources of financing innovation activity are being analized. In addition some ways of refilling them are pointed out. The article highlights the necessity of creation of an innovation enterprise infrastructure as well. A range of measures towards stimulating innovation activity in Ukraine is considered thoroughly.

Чубай В. М. Напрямки стимулювання інноваційної діяльності / В. М. Чубай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 423–427.