Наведено результати аналізу практики вуличного благоустрою з врахуванням потреб інвалідів та людей похилого віку в містах Італії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, котрі можуть бути використані в створенні безбар’єрного простору в історичних містах України та зокрема у місті Львові. The results of analysis of practice of reconstruction of street good arrangement according to the needs of invalids and aged people in towns and cities of Italy, Switzerland, Germany, Poland and Ukraine (namely city Lviv) are indicated in this article.

Думальський В. О. Аналіз практики реконструкції вуличного благоустрою для створення безбар’єрного простору для інвалідів / В. О. Думальський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 183–190.