Моделювання інтелектуалізованого засобу

Розвиток комп’ютерної техніки, зокрема покращення її характеристик та здешевлення, а також досягнення інформаційних технологій сприяють програмованому опрацюванню вимірювальних сигналів, особливо при проектуванні інтелектуалізованих засобів, призначених для обслуговування об'єктів вимірювання із апріорно невизначеною статистикою. Такий засіб повинен аналізувати активність сукупності джерел вимірювальної інформації, призначати відповідні програми опитування та відслідковувати поточну поведінку об’єкта вимірювання, при потребі змінюючи програму опитування. Моделюється робота такого засобу. The progress in the computer technology, in particular with respect to the performance and the cost, as well as new developments in the computer science providing software tool intelligent signal analysis are prerequisites for the further development of the poorly investigated objects serving systems. In such cases the intelligent measurement system functions should be extended by the implantation of the task of the technological objects situation identification, the inspected parameters real activities to the adopted sampling program adequacy learning and in this sense the external situation registration . Such instrumentation simulation results are described in this paper.

Домінюк Т. І. Моделювання інтелектуалізованого засобу / Т. І. Домінюк, О. В. Івахів, П. І. Мушеник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 470 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 156–163. – Бібліографія: 35 назв.