2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено роль студентського опозиційного руху в подіях “оксамитової рево-люції” в Чехословаччині, результатом яких стало повалення комуністичного режиму.
The article is dedicated to the opposition student’s organizations that had taken part in the “Velvet revolution” events in Czechoslovakia, that has been played a considerable role in the overthrow of the communist regime.

Новак-Каляєва Л. М. Роль молодіжного та студентського демократичного руху в революційних подіях у Чехословаччині (листопад–грудень 1989 р.) / Л. М. Новак-Каляєва // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 123–128.