Конкретизовано суть поняття “ціна” та встановлено її роль у діяльності вітчизняних підприємств. Ідентифіковано фактори впливу на ціну продукції виробничо-технічного призначення, а також механізм формування цін на неї в умовах ринку. The main point of the concept “price” is made concrete and its role in the activity of the Ukrainian enterprises is determined. Factors that influence the price of the production – technical goods and the mechanism of their prices formation are identified.

ціна, ціноутворення,, методологія ціноутворення, цінова політика, методи ціноутворення, ринкова економіка, price, price formation, price formation methodology, price policy, price formation methods, market economy

Герасимчук К. Ю. Методологічні аспекти ціноутворення продукції виробничо-технологічного призначення / К. Ю. Герасимчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 118–124. – Бібліографія: 6 назв.