Окремий загін Січових Стрільців і Листопадовий зрив 1918 р. у Львові

Досліджується становище Окремого загону Січових Стрільців напередодні Листопадового зриву у Львові. Аналізується проблема відмови стрілецького формування армії Української держави підтримати західноукраїнські військові сили в боях за Львів. The article describes status of before November’s revolt in Lviv. Together at the same time analilysis problem of refusal Sitchovi Striltsi formation Ukrainian army support Western Ukrainian military powers in struggle of the Lviv.

Хома І. Я. Окремий загін Січових Стрільців і Листопадовий зрив 1918 р. у Львові / І. Я. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 67–73. – Бібліографія: 40 назви.