Концептуальні основи територіального планування

Проаналізовано тематику науково-практичної діяльності кафедри та концептуальні основи планування розвитку і формування територіальних об’єктів від макро- до мікрорівнів. На базі цільової моделі-прогнозу формування планувальної структури Львівської агломерації визначається категорія “приміська зона” і “передмістя”, розробляється програма напряму та змісту територіально- просторового розвитку міста-центру і передмість. The themes of scientific and practical activity of the chair, the planning development conceptual principles and organization of territorial objects from macro to micro levels are analyzed in the article. On the basis of the model of Lviv agglomeration planning structure development the categoro of suburban area is defined. The program of the direction and contest of territorial and spatial development of the city center and suburbia is worked out.

Концептуальні основи територіального планування / І. В. Русанова, Г. М. Шульга, М. М. Габрель, Й. Й. Головач, М. Б. Шилич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 108–111.