Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено порівняльну оцінку якості за двома методами – попарного порівняння та векторного. Приведено сравнительную оценку качества по двум методам – попарного сравнения и векторным. Comparative quality estimation by both pair-comparison and vector methods is notified.

Чабан О. Порівняння результатів оцінювання якості продукції двома методами – експертним і векторним / Олеся Чабан // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 70. – С. 196–199. – Бібліографія: 2 назви.