Проблема ідентичності в контексті міфу

В роботі “Проблема ідентичності в контексті міфу” ідентичність розглядається як процес досягнення самості (цілісності особистості) в результаті гармонізації і врівноважування архетипів колективного несвідомого. В первісному суспільстві цей процес здійснюється на основі міфу і ритуалу. In the article “The problem of identity in context of myth” by Mazur L.l. identity is treated as process to reach self (integrity of an induvidual) as a result of harmonization and equilibration of archetypes of the collective unconscious. In the primitive society this process takes place based on myth-ritual.

Мазур Л. І. Проблема ідентичності в контексті міфу / Л. І. Мазур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 498 : Філософські науки. – С. 113–120. – Бібліографія: 19 назв.