Діалогова система оцінки проектів нововведень у регіоні

Запропонована і реалізована на ЕОМ автоматизована діалогова система оцінки проектів нововведень у регіоні. Сформований достатньо універсальний банк оптимізаційних моделей, які дають змогу аналізувати економічну ефективність проектів нововведень на передінвестиційній фазі, а також безперервно коригувати його в процесі впровадження і експлуатації відповідного господарчого об'єкта, оцінювати вплив економічних механізмів на умови функціонування підприємств та галузей у регіоні. Automatic dialog system of the regional innovation projects evaluation is proposed and realised on the computer. Universal database of optimisation models is formed. They enable to analyse economic effectiveness of the innovation projects and to correct it when realised.

Захарченко В. І. Діалогова система оцінки проектів нововведень у регіоні / В. І. Захарченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 234–237. – Бібліографія: 3 назви.