Економічна безпека ВНЗ: сутність та особливості планування

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Досліджено наукові підходи до трактування економічної безпеки ВНЗ. Сформульовано понятійний апарат економічної безпеки та визначено значення планування в організуванні економічної безпеки ВНЗ. In the article the scientific going is investigational near interpretation of economic security of INSTITUTE of higher. The concept vehicle of economic security is formulated and a planning role is certain in organization of economic security of INSTITUTE of higher.

економічна безпека, планування, складові економічної безпеки, economic security, planning, process, constituents of economic security, процес

Стеців І. С. Економічна безпека ВНЗ: сутність та особливості планування / І. С. Стеців // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 691 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 218–222. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review